Plan lekcji

Zespół Szkolno-Przedszkolny Wilcza, ul. Miarki 27

Klasa I Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 ew ew ew ew j.niem
 2 ew rel ew ew ew
3 ew ew ew rel ew
4 ew ew j.ang ew ew
5 j.ang j.niem ew ew
6 j.niem
7
8

 

 

Klasa II Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.niem rel rel ew j.niem
2 j.niem ew ew ew ew
3 ew ew j.ang ew ew
4 j.ang ew ew ew ew
5 ew ew ew ew
6 ew ew
7
8

 

 

Klasa IV a Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 mat inf mat j.ang
2 j.ang j.pol j.ang j.pol rel
3 mat muz rel mat gw
4 j.pol historia j.pol przyr wf
5 wf j.niem wf wf
6 przyr j.niem wf tech
7 pl wdz j.niem
8

 

 

Klasa IV b Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 j.ang j.niem j.ang przyr gw
2 mat j.niem rel j.pol hist
3 j.pol rel wf j.pol mat
4 inf j.ang wf mat j.pol
5 przyr mat j.pol wf wf
6 tech wdz j.pol wf j.niem
7 muz
8

 

 

Klasa V a Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 mat muz wf j.niem
2 rel geo wf j.niem mat
3 hist mat j.pol j.pol rel
4 wf j.pol mat j.pol j.ang
5 j.ang inf j.ang gw tech
6 j.pol hist biol j.pol
7 j.niem wdz wf
8 j.niem

 

 

Klasa V b Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.ang / inf j.pol j.ang/— wdz
2 j.pol wf j.pol j.ang/— j.pol
3 wf j.pol inf/j.ang wf wf
4 rel mat hist hist rel
5 tech j.pol mat biol j.niem
6 mat —/j.ang muz mat j.niem
7 gw —/j.ang j.niem geo
8 j.niem

 

 

Klasa VI Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 gw przyr j.niem j.polski wdz
2 mat muz j.niem j.polski hist
3 j.ang przyr mat mat j.polski
4 j.pol j.pol j.ang mat mat
5 rel j.pol hist j.ang rel
6 wf j.niem j.polski przyr inf
7 wf j.niem wf tech
8 wf

 

 

Klasa VII Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 biol mat rel
2 wf mat hist dz j.ang
3 rel j.pol j.niem j.ang j.niem
4 mat wf j.pol wf j.pol
5 j.pol j.ang hist j.pol mat
6 chemia j.pol wf fiz biol
7 fizyka geo chem inf
8 geografia gw muz wdz

 

 

Klasa VIII Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 rel dz j.pol edb geo
2 j.pol j.ang wos wf rel
3 j.pol wf mat hist gw
4 j.ang j.niem j.niem j.ang mat
5 mat hist wf mat jp
6 fiz mat chem j.pol wf
7 chem wos inf fiz biol
8 wdz

 

Świetlica Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 sw sw sw sw sw
1 sw sw sw sw sw
2 sw sw sw sw
6 sw sw sw sw sw
7 sw sw sw sw sw
8 sw sw sw sw sw
9 sw sw sw sw sw