Pożegnanie klasy VIII i apel dotyczący bezpieczeństwa w czasie wakacji

18 czerwca w naszej szkole pożegnaliśmy klasę VIII oraz uczestniczyliśmy w apelu dotyczącym bezpieczeństwa w czasie przerwy wakacyjnej.  Było radośnie, zabawnie, ale też nieco wzruszająco.

                Akademia rozpoczęła się od programu artystycznego pod tytułem „40 lat minęło” w wykonaniu ósmoklasistów.  Kolejni uczniowie wcielali się w przedstawicieli różnych zawodów, które chcieliby (lub nie) wykonywać w przyszłości. Na scenie pojawili się businessmani, gwiazdy disco, malarki, ksiądz, zakonnica, polonistki i inni. Po występie ósmoklasiści wyrazili wdzięczność dla nauczycieli, wręczając im podziękowania. Następnie krótką przemowę wygłosiła pani dyrektor Joanna Kożusznik, która podziękowała uczniom oraz ich rodzicom. Później na scenie pojawili się siódmoklasiści i rozdali swoim starszym kolegom drobne upominki. Całość przebiegała w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Klasa ósma na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Na trwałe wpisali się w historię szkoły!

                Po akademii odbył się apel dotyczący bezpieczeństwa w czasie wakacji. Uczniowie klas I i II zapoznali nas z  najważniejszymi zasadami bezpiecznego odpoczynku. Dzięki nim znów dowiedzieliśmy się czegoś nowego i możemy w pełni korzystać z przerwy wakacyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *