Debata wyborcza SU

Debata wyborcza

W piątek 24 maja 2019 odbyła się  debata wyborcza dla kandydatów do samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020. Tegoroczni kandydaci to Andżelika Bucior z klasy Va, Wiktoria Niedobecka z klasy Va, Sebastian Paluch, Inga Piszczek i Alicja Wymysło z klasy VII. Wszyscy kandydaci przedstawili swój program wyborczy, a następnie odpowiadali na pytania przedstawicieli samorządów uczniowskich. Kandydaci byli dobrze przygotowani i rezolutnie odpowiadali na wszystkie nurtujące pytania. Gratulujemy!  i trzymamy kciuki 3 czerwca, kiedy to wszyscy uczniowie i nauczyciele będą głosować na swojego kandydata. Dodatkowo uczniowie oddają głos na opiekuna samorządu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *